Вы здесь

Почесний гість ресторану "Солом’янська броварня"

jul
07

 ОТРИМАННЯ НАКОПИЧУВАЛЬНОЇ БОНУСНОЇ КАРТИ

                                                                                                                     Оновлено 16.02.2019.

 

   Шановні гості! Маємо радісну новину для вас ! Відтепер кожен власник нашої накопичувальної бонусної карти має можливість користуватися нею і в нашому ресторані з широким вибором крафтового пива «Хмільний Князь»!

 

   Кожен наш гість має можливість отримати накопичувальну бонусну карту ресторану (далі БК). Для цього необхідно оплатити рахунок на суму 4000 грн. (для компанії не більш, ніж 4 особи) та повідомити співробітника ресторану про бажання отримати БК. Якщо в компанії було більше гостей і Ви претендуєте на отримання бонусної картки, сума оплати рахунку повинна бути не менше ніж 1000 грн. на одну людину. Для отримання карти необхідно повністю заповнити анкету. Виконавши усі вищевказані умови, Ви отримуєте БК ПОЧЕСНОГО ГОСТЯ.

 

БК видається особі, яка досягла 18 років.

 

   Примітка: Карта може бути видана лише в день відвідування ресторану. Якщо гість з будь-яких причин не отримав БК (відмовився, не повідомив про бажання отримати, проігнорував пропозицію офіціанта та ін.), то наступного чи будь-якого іншого дня БК не може бути видана, в зв’язку з закриттям  минулого періоду.

 

 

НАКОПИЧЕННЯ БОНУСІВ

   Картка активується наступного дня і з цього моменту на неї можна накопичувати бонуси. Після оплати Вами рахунку, на карту зараховується бонус 10% від суми чеку. Накопичення на суму більш, ніж 30000 грн. - бонус збільшується до 15%.

 

ЯК СКОРИСТАТИСЯ БОНУСАМИ ?

 1 бонус = 1 грн.

Замовляйте страви та напої, а також сувенірний посуд і розраховуйтесь бонусами !

Офіціант в будь-який момент зможе роздрукувати для Вас баланс бонусів на карті.

 

ЗНИЖКА ДЛЯ ВЛАСНИКІВ БК В ЧЕСТЬ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

   Ваша БК дає можливість отримати знижку 20%  з дати народження, впродовж 14 днів, один раз на рік, в одному з наших ресторанів. При цьому нашу бонусну картку для накопичення або зняття бонусів використовувати не можна.

______________________________________________________________________________________________________________

Втрачені бонусні карти, а також непридатні до використання (зломані, розмагнічені і т.п.) анулюються. Для відновлення карти необхідно знову заповнити анкету і пред"явити документи, що підтверджують особу, в цьому випадку накопичені бонуси переносяться на нову картку.

 

Дія Бонусної Карти не поширюється на колективні корпоративні заходи, де кількість гостей перевищує 10 осіб. Ця картка не може бути використана з будь-якою іншою спецпропозицією від ресторану. Картка є власністю ресторану "Солом’янська броварня".

 

Відпочивайте із задоволенням !

Приємного Вам апетиту та дозвілля !

 

* На деякі позиції в меню бонуси не нараховуються та знижка не поширюється.

 

НОВИНИ

jan
26
Обідня пропозиція, оновлена з 01 березня 2021 р.

Найкраща обідня пропозиція!

з 12.00 до 16.00 по буднях

 

jul
08
Приємний сюрприз для іменинників !

Іменинники, що є власниками бонусної карти ресторану, отримують спеціальну знижку на святкування Дня Народження - 20%

jul
07
Почесний гість ресторану "Солом’янська броварня"

 ОТРИМАННЯ НАКОПИЧУВАЛЬНОЇ БОНУСНОЇ КАРТИ