Вы здесь

Як замовити столик:

      

      Будь впевненіше, забронюй столик для себе і друзів заздалегідь!

 

       Для бронювання столика у ресторані "Солом’янська броварня" на Солом'янскій площі, потрібно вибрати його на плані та заповнити форму (поле "контактний телефон" - обов"язкове для заповнення), найближчим часом (після 12:00) Вам зателефонує  наш співробітник для підтвердження резерву.

     Будь ласка, зверніть увагу, що бронь столика тримається за Вами протягом 20 хв, якщо Ви не передзвонили і не уточнили час, або не можете відповісти на наш дзвінок, ми будемо змушені віддати столик іншим гостям.
     У зв'язку з тим, що в Пт і Сб у ​​нас виступають музичні колективи, а кількість посадкових місць обмежена, для того, щоб забронювати найбільш затишний столик на другому поверсі нашого ресторану на вечір, необхідно заздалегідь, за 1-2 дні, внести депозит - 350 грн. за кожного гостя. Депозит - мінімальна сума з одного гостя, яку можна витратити протягом вечора для розрахунку за їжу та напої. Якщо сума рахунку за фактом менше, ніж сума депозиту, залишок коштів не повертається. Якщо кількість осіб у Вашій компанії виявилася більше, ніж на момент бронювання (внесення депозиту), потрібно внести депозит за кожного нового гостя (300 грн.) за фактом відвідування, але за умови, що ми зможемо фізично розмістити всіх Ваших гостей.
     Через велику кількість замовлень, для резервування столиків на Пт., Сб. або святкові дні, пропонуємо зробити замовлення заздалегідь, за 2-3 дні. В день відвідування розглядаються замовлення, що надійшли до 13:00.

     При бронюванні столика для великої компаній в Пт і Сб, а також у святкові дні, щоб Ваші гості довго не чекали приготування страв і ми могли б забезпечити сервіс на належному рівні, необхідно обов'язково під'їхати до ресторану, вибрати найбільш зручний столик,  зробити мінімальне попереднє замовлення і внести передоплату.

     Під час відвідування ресторану для всіх компаній понад 8 осіб буде враховано 10% обслуговування за Вашої згоди.

 

     Також бронювання можливе за телефоном (097) 248 07 77 (прохання телефонувати після 12:00).

Дякуємо за замовлення! Чекаємо на зустріч з Вами!

 

:

Схеми залів