Вы здесь

Важлива інформация

jul
29
Інформація на даному сайті не є рекламою, а є інформацією про товар. Будь-які акції, інші заохочувальні заходи поширюються виключно на безалкогольні товари та товари які не є тютюновими виробами.
Знак для товарів та послуг використаний на сайті є елементом інформації про товар під яким реалізується останній.
 
Щодо відвідування наших ресторанів з песиками (та з іншими меньшими друзями).
В період з початку травня і до кінця вересня, працює літня тераса, яку можна відвідати разом з домашніми улюбленцями.
В іншу пору року, на жаль, відвідати ресторан з чотирилапими друзями не можна.

Стаття 1 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» 21.02.2006 № 3447-IV дає юридичне визначення видам тварин за різними критеріями (дикі тварини, домашні тварини, сільськогосподарські тварини, безпритульні тварини, експериментальні тварини). Собаки та коти відносяться до домашніх тварин.

Стаття 9 та 22 вищевказаного закону встановлює обов’язки особи, яка утримує домашню тварину, зокрема:

  • забезпечувати наявність намордника, повідка, що необхідні для здійснення вигулу домашньої тварини поза місцем її утримання;
  • дотримуватись санітарно-гігієнічних норм співжиття. Правила утримання домашніх тварин установлюються органами місцевого самоврядування;
  • дотримуватися вимог нормативно-правових актів, зазначених, санітарно-гігієнічних і ветеринарних норм та правил, а також не допускати порушень прав і законних інтересів інших фізичних і юридичних осіб.

Пунктом.5.7 Рішення Київської міської ради (орган місцевого самоврядування) №1079/3912 від 25.10.2007 «Про врегулювання питань утримання та поводження з собаками і котами в м. Києві» встановлено:

  • власникам собак і котів не дозволяється приводити (приносити) тварин (крім собак-поводирів) у приміщення магазинів і кафе (крім спеціалізованих магазинів для тварин), об’єктів громадського харчування, установ охорони здоров’я, освіти, на територію дитячих та спортивних майданчиків.

 

 

НОВИНИ

may
04
Приємний сюрприз для іменинників !

Іменинники, що є власниками бонусної карти ресторану, отримують спеціальну знижку на святкування Дня Народження - 20%